KurierGarwoliński.pl

czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Znęcali się nad rodziną. Dwóch mężczyzn w wieku ponad 50 lat w areszcie

Dodano:
garwolin - Znęcali się nad rodziną. Dwóch mężczyzn w wieku ponad 50 lat w areszcie

W ostatnim czasie policjanci zatrzymali 59-latka, który nietrzeźwy wszczął awanturę z byłą żoną. Zaatakował ją i ugodził nożem. Sprawca trafił do policyjnego aresztu. Podczas innej interwencji funkcjonariusze zatrzymali 56-latka, który podczas awantury groził członkom rodziny pozbawieniem życia. Zamknął się w jednym z pomieszczeń z nożem i kanistrem benzyny i groził, że spali dom.


Policjanci z powiatu garwolińskiego są wzywani na interwencje domowe głównie wtedy, gdy dochodzi do przejawów przemocy. Przeciwdziałanie temu zjawisku to jedno z ważnych zadań, z którym mierzą się funkcjonariusze bez względu na okoliczności. Dzięki temu sprawcy przemocy domowej nie unikną odpowiedzialności za swoje zachowanie. W ostatnim czasie policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, podejrzanych o znęcanie się nad bliskimi. Sąd na wniosek śledczych zastosował wobec 50-kilkulatków izolacyjny środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego tymczasowego aresztu.

REKLAMA:


W ostatnim czasie policjanci zatrzymali 59-latka, który nietrzeźwy wszczął awanturę z byłą żoną. Zaatakował ją i ugodził nożem. Sprawca trafił do policyjnego aresztu. Poszkodowana kobieta dochodzi do siebie w szpitalu. Podczas innej interwencji funkcjonariusze zatrzymali 56-latka, który podczas awantury groził członkom rodziny pozbawieniem życia. Zamknął się w jednym z pomieszczeń z nożem i kanistrem benzyny i groził, że spali dom. Funkcjonariusze po wejściu siłowym obezwładnili i zatrzymali mężczyznę, który również trafił do policyjnej celi.

Obaj mężczyźni zostali doprowadzeni do prokuratury, gdzie przedstawiono im zarzut znęcania się nad najbliższymi. 59-latek dodatkowo usłyszał zarzut spowodowania naruszenia czynności narządu ciała lub rozstroju zdrowia. Na wniosek śledczych sąd aresztował mężczyzn na trzy miesiące. Grozi im 5 lat więzienia.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Nicola Kargul (, #IP a32f250776) Odpowiedz

ponoć obaj już wyszli.

(, #IP f909846273) Odpowiedz

To są tak zwani Damscy bokserzy w domu terrorysta a po za domem chodząca cipa. A było dać Mu się zajarać benzyną z tego karnistra by płonął jak pochodnia :)