KurierGarwoliński.pl

czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Okradł gospodarstwo. Zatrzymali go policjanci z Sobolewa

Dodano:
garwolin - Okradł gospodarstwo. Zatrzymali go policjanci z Sobolewa

Z jednego z gospodarstw w gminie Sobolew zniknęły metalowe części maszyny rolniczej, worki ze zbożem i 150 litrów oleju napędowego. Policjanci szybko namierzyli złodzieja. Za to przestępstwo grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu do Posterunku Policji w Sobolewie przyszedł pokrzywdzony, który zgłosił, że z budynku gospodarczego na jego posesji zostały skradzione różne przedmioty i materiały. Zgłaszający przestępstwo poinformował, że skradziono metalowe części maszyny rolniczej, 10 worków ze zbożem oraz 150 litrów oleju napędowego. Łączna wartość strat oszacowana została przez pokrzywdzonego na kwotę 3 tys. złotych.

REKLAMA:


Policjanci z Sobolewa szybko namierzyli złodzieja. Okazał się nim być 26-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego. W wyniku przeszukania w miejscu jego zamieszkania funkcjonariusze odzyskali część skradzionego mienia.

26-latek usłyszał zarzut i przyznał się do winy. Za kradzież może zostać skazany nawet na 5 lat pozbawienia wolności.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Nicola Kargul (, #IP db30a94cb9) Odpowiedz

oj tam, zaraz tam złodzieja. chłopak jest po prostu zaradny życiowo. tak zdaje się określa się złodziei wg