Wiadomości z Garwolina

Polacy źle oceniają pracę rządu

Dodano:
garwolin - Polacy źle oceniają pracę rządu

PAP podała wyniki sondażu Kantar Public. Wynika z niego, że 60 procent Polaków ocenia negatywnie pracę rządu, a pozytywnie tylko 28 procent. Polacy ocenili też prezydenta i premiera. Te badania, dla rządzących też nie są pozytywne.

W marcu tego roku Kantar przeprowadził badanie, w którym poprosił Polaków o ocenę pracy rządu. 60% Polaków , źle ocenia działania rządu, 28% pozytywnie, a 12 % nie ma zdania. Jest to wynik gorszy niż jeszcze przed miesiącem.

57% negatywnie ocenia pracę premiera, 32% pozytywnie. Z pracy prezydenta Dudy zadowolonych jest tylko 35% Polaków, a 53% źle odbiera jego działania. Pozostali ankietowani, w obu przypadkach, nie mają zdania.

REKLAMA:


Nie oznacza to, że gdyby teraz odbyły się wybory, PiS by przegrał. System wyborczy mamy tak skonstruowany, że by wygrać wybory do Sejmu, nie trzeba mieć uznania większości obywateli. Nieco inaczej jest w wyborach prezydenckich, gdzie głosuje się na konkretnego kandydata. Prezydent Duda rządzi już drugą kadencję, więc w kolejnych wyborach prezydenckich i tak nie wystartuje.

Źródło: PAP, Dziennik.pl, zdjęcie Twitter Mateusz Morawiecki


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

(, #IP 1da8ed131a) Odpowiedz

Czy tak trudno dodać 2 + 2. Rząd o zapędach autorytarnych, ustawa o mediach i sądach już wprowadzone, uwłaszczenie się na państwowym majątku, obsadzenie państwowych gigantów swoimi wiernymi - wszystko tak jak na Węgrzech i Rosji. Jaki będzie koniec można śmiało oglądać nawet na tvp info bo wojna zawsze wygląda i kończy się tym samym.

Krzywousty Pinokio !!!! (, #IP c6f25314f4) Odpowiedz

Kłamca nad kłamcami!!! Z tą całą chołotą niech idzie w pi..u !!!

Rolnik z PiS (, #IP db30a94cb9) Odpowiedz

rząd PiSu to najlepsze co mogło przydarzyć się Polsce po II WŚ. a Premier Morawiecki to najzdolniejszy polski polityk co najmniej od 50-ciu lat, głównie dlatego, że jest żarliwym katolikiem. myślę, że lepszym od niego byłby Pan Macierewicz ale nie wiedzieć czemu Pan Kaczyński trzyma go na uboczu.

(, #IP 1da8ed131a) Odpowiedz

jest dokładnie na odwrót, ale to dla ciebie i tak już za późno

(, #IP c6f25314f4) Odpowiedz

Maciora to ruski ag..t !!!

On (, #IP a4d116b97e) Odpowiedz

Niestety ale to prawda, rozlozyl nasze wojsko na lopatki

Pan Jan (, #IP 398d7ff9ab) Odpowiedz

Każdy wie że krzywousty mateusz to patologiczny kłamca , zapowiadał się dobrze ale Kaczyński go zepsuł i świat obłudy sejmowej też go zepsuł.