Wiadomości z Garwolina

Spotkanie autorskie ze Sławomirem Koprem w garwolińskiej bibliotece

Dodano:
garwolin - Spotkanie autorskie ze Sławomirem Koprem w garwolińskiej bibliotece

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Garwolinie zaprasza na spotkanie autorskie ze Sławomirem Koprem, pisarzem, autorem książek historycznych, publicystą, scenarzystą radiowym, teatralnym i telewizyjnym, ekspertem historycznym. Wstęp wolny.

Autor m. in.: "Miłości, seksu i polityki w starożytnej Grecji i Rzymie", "Śladami pierwszych Piastów", "Wędrówek po Polsce piastowskiej", "Spaceru po Lwowie", "Życia prywatnego elit II Rzeczypospolitej", "Zachłannych  na życie".  Aktualnie specjalizuje się w okresie międzywojennym dziejów Polski i historii polskiej obyczajowości XIX stulecia.

W swoich książkach stara się pokazać historię „z ludzką twarzą”; ważne osobistości w dziejach naszego kraju w życiu codziennym, nie unikając drażliwych tematów.  Porusza kwestie z reguły pomijane przez innych badaczy.

Zapisy pod numerem 25 682 24 21 lub w siedzibie Biblioteki. Wstęp jest bezpłatny, ilość miejsc jest ograniczona.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.