KurierGarwoliński.pl

czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

18-latek demolował dom, szpital i policyjny areszt

Dodano:
garwolin - 18-latek demolował dom, szpital i policyjny areszt

Znęcanie się nad osobą najbliższą, znieważenie policjantów i uszkodzenie pomieszczenia policyjnego i szpitalnych drzwi - to przestępstwa, za które odpowie 18-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego. Policjanci wydali wobec niego nakaz natychmiastowego opuszczenia miejsca zamieszkania. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu patrol policji z posterunku w Pilawie został wezwany do awanturującego się 18-latka. W trakcie interwencji domowej funkcjonariusze ustalili, że zgłaszająca kobieta nie może poradzić sobie z nietrzeźwym synem, który wyzywa ją słowami wulgarnymi, demoluje mieszkanie i jest agresywny. Mężczyzna nie zamierzał stosować się do poleceń mundurowych. Konieczna była decyzja o doprowadzeniu go do policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych.

REKLAMA:


18-latek nie przestał się awanturować nawet wówczas, gdy był już wyprowadzany z mieszkania i cały czas wyzywał funkcjonariuszy. Policjanci przewieźli go do szpitala na badanie lekarskie. Również tam zatrzymany zachowywał się agresywnie i uszkodził drzwi oddziału ratunkowego. Po badaniach nastolatek trafił prosto do aresztu. Swoją złość wyładował także na pomieszczeniu, w którym został umieszczony. W policyjnej celi uszkodził stół i pryczę.

18-latek usłyszał już cztery zarzuty. Odpowie za znęcanie się nad rodziną, znieważenie policjantów i uszkodzenie mienia. Dodatkowo policjanci, chroniąc osobę dotkniętą przemocą domową, zastosowali wobec agresora nakaz natychmiastowego opuszczenia miejsca zamieszkania oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Narkoman (, #IP f909846273) Odpowiedz

To są skutki wychowania bezstresowego oraz bez ojca oraz czego ta patologia się nażarła niech zmieni dilera!!

Nicola Kargul (, #IP db30a94cb9) Odpowiedz

znam go, to dobry i spokojny chłopak, czasem mu tylko coś do głowy strzeli.

100/100 EMKA (, #IP 78bd5f446b) Odpowiedz

Jak bliska mi Twa ideologia brother...

Jaro (, #IP 398d7ff9ab) Odpowiedz

Wychowany na 500 plus... ten program tylko tworzy patologie

Alo (, #IP 086639ca63) Odpowiedz

A to od 18 lat mamy 500+?

Psycholog (, #IP 2a85e0447f) Odpowiedz

Tylko utylizacja