Wiadomości z Garwolina

Dzielnicowi i patrolowcy w ciągu kilku godzin zatrzymali 4 poszukiwanych

Dodano:
garwolin - Dzielnicowi i patrolowcy w ciągu kilku godzin zatrzymali 4 poszukiwanych

Wczoraj policjanci z jednostek i komórek podległych Komendzie Powiatowej Policji w Garwolinie w ciągu kilku godzin zatrzymali 4 mężczyzn. Poszukiwani sądowymi nakazami dzisiaj trafią do zakładu karnego, gdzie odbędą zasądzona karę.

Do garwolińskich policjantów niemal każdego dnia wpływają nakazy doprowadzenia i listy gończe. Na ich podstawie funkcjonariusze prowadzą działania, mające na celu ujawnienie miejsc pobytu tych osób i ich zatrzymanie.
Wczoraj po południu, w ciągu kilku godzin, funkcjonariusze zatrzymali 4 poszukiwanych mężczyzn. Policjanci patrolowi z posterunków w Sobolewie i Wildze oraz dzielnicowi z Rewiru Dzielnicowych KPP w Garwolinie doprowadzili do policyjnego aresztu osoby, które za kradzieże, uchylanie się od alimentacji oraz znęcanie się nad rodziną mają do odbycia karę pozbawienia wolności.
Wszyscy zatrzymani dzisiaj trafią do zakładu karnego, w którym spędzą kilkanaście dni, 5 miesięcy, 6 miesięcy lub rok.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.