KurierGarwoliński.pl

Garwolin Sport

Burmistrz wręczyła stypendia i nagrody sportowe za osiągnięcia w 2021 roku

Dodano:
garwolin - Burmistrz wręczyła stypendia i nagrody sportowe za osiągnięcia w 2021 roku

Burmistrz miasta Garwolina Marzena Świeczak przyznała stypendia i nagrody sportowe za osiągnięcia zdobyte w 2021 roku. Przyznawane stypendia i nagrody sportowe finansowane są z budżetu miasta Garwolina.


Po weryfikacji danych i dogłębnej analizie osiągnięć, powołana przez burmistrza Komisja do zaopiniowania wniosków, przekazała propozycję przyznania stypendiów i nagród sportowych. Decyzja Komisji została w pełni zaakceptowana przez burmistrz miasta Garwolina.
Przed sesją Rady Miasta w dniu 29 marca br wyróżnionym sportowcom i trenerom wręczono symboliczne czeki i dyplomy.

Za osiągnięcia sportowe w 2021 roku stypendia sportowe otrzymali:
Małgorzata Grzegrzółka – zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Delfin startująca w pływaniu – 200 zł/miesięcznie przez okres 12 miesięcy 2022 roku. Zawodniczka zdobyła w 2021 roku podczas Zimowych Otwartych Mistrzostw Polski w Pływaniu Osób Niepełnosprawnych: I miejsce w grupie S8 100 m stylem motylkowym, I miejsce w grupie SB7 50m stylem klasycznym, III miejsce w grupie S8, III miejsce w grupie S8 50 m stylem dowolnym.
Tomasz Kotlarski – zawodnik Międzyszkolnego Klubu Sportowego w Garwolinie  startujący w dyscyplinie badminton– 200 zł/miesięcznie przez okres 12 miesięcy 2022 roku. Osiągnięcia zdobyte przez zawodnika w 2021 roku to m.in.: III miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Młodzików
Anna Kotlarska – zawodniczka Międzyszkolnego Klubu Sportowego w Garwolinie startująca w dyscyplinie badminton – 200 zł/miesięcznie przez okres 12 miesięcy 2022 roku. Zawodniczka zdobyła w 2021 roku III miejsce podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

REKLAMA:


Za osiągnięcia sportowe w 2021 roku nagrody sportowe otrzymali:
Jerzy Rybicki – wieloletni trener Międzyszkolnego Klubu Sportowego w Garwolinie, którego zawodnicy uzyskali wyniki, które uprawiały do przyznania stypendiów sportowych na podstawie ww. uchwały
DREAM TEAM – zespół Międzyszkolnego Gimnastyczno-Tanecznego Uczniowskiego Klubu Sportowego „No Name” w Garwolinie.
Zespół w 2021 roku zdobył: I miejsce w Mistrzostwach Cheerleaders PSCH (Kielce), I miejsce w Grand Prix Polski Cheerleaders 2021 (Garwolin), I miejsce w Pucharze Polski
DREAM TEAM SENIOR – zespół Międzyszkolnego Gimnastyczno-Tanecznego Uczniowskiego Klubu Sportowego „No Name” w Garwolinie. W 2021 roku zdobył I miejsce na Mistrzostwach Polski w Kielcach, I miejsce podczas Grand Prix Polski w Garwolinie, a także został powołany do Kadry Narodowej.

- Jesteście naszą inspiracją i dumą. Dziękuję za piękne reprezentowanie naszego miasta Garwolina oraz jego promocję. Serdecznie wszystkim gratuluję osiąganych sukcesów, oby ten rok również w nie obfitował. Życzę kolejnych, znakomitych dokonań, które zaowocują najwyższymi stopniami podium – powiedziała burmistrz miasta Garwolina Marzena Świeczak wręczając stypendia i nagrody.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 6

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.