KurierGarwoliński.pl

czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Rusza budowa Gminnej Biblioteki Publicznej z muzeum regionalnym w Górznie

Dodano:
garwolin - Rusza budowa Gminnej Biblioteki Publicznej z muzeum regionalnym w Górznie

28 marca 2022 r. wójt gminy Górzno Waldemar Sabak przy kontrasygnacie skarbnik gminy Grażyny Szewczyk podpisał umowę z firmą Invest - Ciołek Jarosław na budowę budynku biblioteki z muzeum regionalnym w Górznie.


Koszt inwestycji tego zadania o aż 12 000 000 zł, w tym 9 000 000 zł to środki pozyskane w ramach programu "Polski Ład", a 2 000 000 zł to środki własne.

W uroczystym podpisaniu umowy, oprócz wójta i skarbnik, udział wzięli: Agnieszka Mucha - dyrektor GBP w Górznie, Robert Kuźbida - dyrektor PSP im. Wł. Jóźwickiego w Górznie, Mariusz Krawczyk - inspektor nadzoru budowlanego, Iwona Zając - insp. ds. ochrony środowiska i zamówień publicznych oraz Piotr Zając - kierownik referatu inwestycji, ochrony środowiska i planowania przestrzennego w Urzędzie Gminy w Górznie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 6

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.