czan maj 2022

Garwolin Sport

Nocny Maraton Pływacki już jutro! Możesz dołączyć!

Dodano:
garwolin - Nocny Maraton Pływacki już jutro! Możesz dołączyć!

Pływanie wieczorową porą w „Garwolance”? Czemu nie! Taka okazja nie zdarza się często. Już jutro Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie rozpoczyna świętowanie Międzynarodowego Dnia Sportu. Na początek Nocny Maraton Pływacki. Zapisy jeszcze trwają!

6 kwietni obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Sportu. Z tej okazji Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie zaprasza wielbicieli aktywności fizycznie do wzięcia udziału w różnych wydarzeniach. W niedzielę, 3 kwietnia, zainauguruje tegoroczne Grand Prix Ziemi Garwolińskiej. W poniedziałek odbędzie się Turniej Czwórek Siatkarskich, we wtorek – Maraton Fitness, a w środę – Wiosenne Mistrzostwa w Badmintonie.

REKLAMA:


Na dobry początek CSiK proponuje Nocny Maraton Pływacki. Wydarzenie odbędzie się 1 kwietnia w Pływalni Miejskiej „Garwolanka”. Uczestnicy maratonu wskoczą do wody tuż po zamknięciu obiektu i będą pływać, ile starczy im sił.  Maksymalnie do 2:00.

Zwycięzcą maratonu będzie osoba, która pokona najdłuższy dystans. Wszyscy zawodnicy otrzymają pamiątkowe medale i dyplomy, a najlepsi statuetki. Koszt udziału w zawodach to 30 zł. W rywalizacji mogą wziąć udział osoby powyżej 16. roku życia. Limit uczestników wydarzenia to 36 osób.

Szczegółowy regulamin oraz link do zapisów jest dostępny na www.garwolanka.com.pl oraz www.csik.garwolin.pl


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.