Wiadomości z Garwolina

Ekstremalna Droga Krzyżowa w Sulbinach 8 kwietnia

Dodano:
garwolin - Ekstremalna Droga Krzyżowa w Sulbinach 8 kwietnia

Ekstremalną Drogę Krzyżową 8 kwietnia rozpocznie msza święta w parafii św. Jana Pawła II w Sulbinach o godzinie 21:00. Do wyboru będą 3 trasy. Podejmiesz wyzwanie w tym roku?

Ekstremalną Drogę Krzyżową 8 kwietnia rozpocznie msza święta w parafii św. Jana Pawła II w Sulbinach o godzinie 21:00. Potem wierni wyruszą w trasę, podczas której będą się modlić i rozważać drogę krzyżową.

Do wyboru będą 3 trasy:
- św. Jose - czerwona 43 km
- św. Stanisława Kostki - niebieska 46 km
- Bł. Męczenników Podlaskich - żółta 21 km

Na trasę niebieską i czerwoną możemy zapisać się na www.edk.org.pl, a na trasę żółtą tylko w parafii (ze względów technicznych nie można zarejestrować krótszej trasy niż 40 km ).
Zapisy w parafii odbędą się w budynku parafialnym w niedzielę 3 kwietnia po każdej Mszy św., w środę 6 kwietnia w godzinach 18:30-19:30 oraz w piątek 8 kwietnia od godziny 18:00 w budynku parafialnym.

Zapisując się przez stronę lub osobiście w parafii, pozwalasz organizatorom zaplanować bezpieczne zorganizowanie tras oraz przygotowanie odpowiedniej ilości pakietów uczestnika EDK
Pakiety można nabyć podczas zapisów, składają się z rozważań EDK, opaski odblaskowej, opaski silikonowej na rękę oraz z breloka pamiątkowego, przygotowanego specjalnie dla parafii. Koszt pakietu wynosi 25 zł.


Wiecej informacji znajdziesz na Facebooku parafii oraz na oficjalnej stronie EDK: https://www.edk.org.pl/.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.