KurierGarwoliński.pl

Garwolin Sport

Rower i bieganie w jednym - weź udział w Duathlonie Garwolińskim

Dodano:
garwolin - Rower i bieganie w jednym - weź udział w Duathlonie Garwolińskim

30 kwietnia po raz kolejny miłośnicy biegania i jazdy na rowerze będą mogli sprawdzić się w rywalizacji. Zawodnicy VII Duathlonu Garwolińskiego zmierzą się z blisko 28-kilometrową, zupełnie nową trasą.

- W związku z pandemia ostatnie dwie edycje zawodów obywały się w formule „Zrób to sam”. Po dwuletniej przerwie wracamy do organizacji tego wydarzenia w tradycyjnej formule, ale w zupełnie nowym miejscu. Zachęcamy wszystkich do udziału - mówi Jarosław Kargol, dyrektor Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie, które jest głównym organizatorem zawodów.

VII edycja Duathlonu Garwolińskiego została zaplanowana na 30 kwietnia. Tym razem start i meta będą znajdowały się na terenach obok zbiornika retencyjnego w Garwolinie. Wokół zbiornika będzie także wytyczona trasa biegowa. W sumie będzie to 7,5 km biegu. 20-kilometrowa trasa rowerowa będzie biegła okolicznymi drogami publicznymi. Wyścig odbędzie się przy otwartym ruchu drogowym.

REKLAMA:


Zawodnicy będą rywalizować ze sobą w kategoriach OPEN kobiet i mężczyzn, kategoriach wiekowych oraz kategorii mieszkańców powiatu garwolińskiego. W zawodach maksymalnie będzie mogło wystartować 100 osób.

1 kwietnia o godzinie 10:00 zostanie uruchomiona rejestracja online.

Szczegółowe regulaminy zawodów oraz link do modułu zapisów można znaleźć na stronie www.csik.garwolin.pl

Organizatorami wydarzenia są Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie, Stowarzyszenie Truchtacz.pl oraz Garwolińskie Stowarzyszenie Kolarskie „Horyzont”.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.