Wiadomości z Garwolina

Podpisali umowę na budowę kanalizacji

Dodano:
garwolin - Podpisali umowę na budowę kanalizacji

6 kwietnia 2022 r. w Urzędzie Gminy w Maciejowicach władze gminy podpisały z wykonawcą umowę na budowę sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami w ul. Niwa w Maciejowicach.

Dziś w Urzędzie Gminy w Maciejowicach podpisana została umowa na budowę sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami w ul. Niwa w Maciejowicach.

Wykonawcą inwestycji została firma Usługi Instalacyjno Sanitarne WOD-KAN.CO.GAZ Henryka Jurzysty z Sobolewa. Wartość umowy wynosi 568.463,22 zł.
Inwestycja jest w 100% finansowana środkami zewnętrznymi pochodzącymi z uzupełnienia subwencji ogólnej w związku z wejściem w życie Polskiego Ładu.

FB Gmina Maciejowice, opr. AS

REKLAMA:

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Firma dramat (, #IP 1ce3a9c80f) Odpowiedz

Niszczą drogi podczas robót a następnie pół roku nie zamierzają poprawić i nie chodzi o nawierzchnię a choćby wysypanie tłuczniem czy destruktem .Za to nachodzą o podpisy w gm garwolin i to pod wpływem bo czuć z daleka .

Kanalizacja (, #IP 5866373004) Odpowiedz

Miałem okazję mieć styczność z tą firmą masakra jak podchodzą do roboty A uważają się za taką profesjonalną A grzebią się jak małe dzieci w piaskownicy zaczynają robotę w paru miejscach A później trzeba ich szukać Powodzenia

(, #IP 4202e746f0) Odpowiedz

Ja natomiast jestem bardzo zadowolona z tej firmy :) szybko czysto i sprawnie :D na pewno jest mowa o tej samej firmie?

Kanalizacja (, #IP 5866373004) Odpowiedz

Może prywatne roboty robią na czas ale przetargi gminne to masakra w porównaniu do firmy z Parczewia które robiła 1 etap kanalizacji ruda talubska sulbiny to nawet się w niczym nie mogę porównać

Kanalizacja (, #IP 5866373004) Odpowiedz

Tak o tej firmie pisze realizują teraz 2 etap kanalizacji ruda talubska sulbiny górki pojedzie Pani popyta do fotek na ulice sosnowa jak są tam ludzie zadowoleni za nich A przepraszam nie z nich bo wzięli podfirme oni tylko wygrywaja przetargi u mnie było to samo rozgrzebali i dwa miesiące albo i dłużej ich nie było widać