Wiadomości z Garwolina

200 lat dla Pani Franciszki Smolewskiej

Dodano:
garwolin - 200 lat dla Pani Franciszki Smolewskiej

Pani Franciszka Smolewska 3 kwietnia obchodziła swoje setne urodziny. W tym tygodniu delegacja z gminy Garwolin, przedstawiciel ZUS w Garwolinie i kierownik siedleckiej delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego Anna Kaszuba, odwiedzili dostojną jubilatkę.

Pani Franciszka Smolewska 3 kwietnia br. obchodziła swoje setne urodziny.
- Miałam przyjemność złożyć jej najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności na dalsze szczęśliwe życie i błogosławieństwa Bożego. Podczas uroczystości przekazałam Pani Franciszce list z życzeniami oraz kwiaty od Premiera RP Mateusz Morawiecki – napisała na swoim facebookowym profilu kierownik siedleckiej delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego Anna Kaszuba.

Oprócz Anny Kaszuby w tym tygodniu dostojną jubilatkę z Sulbin, przebywającą w ośrodku w Wólce Ostrożeńskiej odwiedziła delegacja z gminy Garwolin, na czele z wójtem Marcinem Kołodziejczykiem i  przedstawiciel ZUS w Garwolinie.

Los nie oszczędzał pani Franciszki. Swoje młodzieńcze lata spędziła na przymusowych robotach w Niemczech. Jej najbliższa rodzina już nie żyje.

Więcej informacji jutro.

zdjęcia: Anna Kaszuba, opr. AS

REKLAMA:

Odwiedź nas na facebooku

Galeria 2

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.