KurierGarwoliński.pl

czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Policjanci zabezpieczyli nielegalne papierosy

Dodano:
garwolin - Policjanci zabezpieczyli nielegalne papierosy

Policjanci z Zespołu do Walki z Przestępczością Gospodarcza i Korupcją garwolińskiej komendy nieustannie prowadzą działania, które mają na celu walkę z nielegalnym posiadaniem oraz handlem wyrobami bez polskich znaków skarbowych akcyzy. W ostatnim czasie zabezpieczyli 685 paczek nielegalnych papierosów.

W minioną sobotę garwolińscy policjanci z Wydziału Kryminalnego w pojeździe, należącym do 38-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, znaleźli nielegalny towar. W trakcie czynności ujawnili 685 paczek papierosów. Wszystkie były pozbawione wymaganych na terenie Polski znaków skarbowych akcyzy. Kontrabanda trafiła do depozytu. Sprawą zajmą się urzędnicy celni, do których zostaną przekazane materiały sprawy. Właścicielowi nielegalnych wyrobów tytoniowych grożą konsekwencje przewidziane w art. 65 kodeksu karnego skarbowego.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.