KurierGarwoliński.pl

czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Jakub Żurowski został nowym dyrektorem fabryki w Garwolinie

Dodano:
garwolin - Jakub Żurowski został nowym dyrektorem fabryki w Garwolinie

Fabryka Avon w Garwolinie ma nowego dyrektora. Został nim Jakub Żurowski, który może pochwalić się bardzo szeroką wiedzą i ogromnym doświadczeniem w zakresie kierowania zakładami produkcyjnymi, zarządzania międzynarodowymi zespołami, wdrażania innowacyjnych rozwiązań oraz rozwoju organizacji. Jednocześnie Radosław Włodarczyk awansował na dyrektora operacyjnego Avon na Polskę i Europę Środkowo-Wschodnią, natomiast Maciej Kaniowski, dotychczasowy szef całego łańcucha dostaw w regionie CEE,

 został powołany na stanowisko dyrektora operacyjnego Avon International. Zmiany te są elementem nowej strategii operacyjnej, która zakłada większą integrację oraz pogłębianie partnerstwa pomiędzy poszczególnymi rynkami, a także tworzenie wielofunkcyjnych zespołów.

Jakub Żurowski, jako nowy dyrektor fabryki w Garwolinie, będzie odpowiedzialny za zarządzanie procesami produkcyjnymi oraz dalszy rozwój zakładu – przede wszystkim poprzez wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, które nie tylko zapewnią wyższą jakość oraz efektywność produkcji, ale będą także przyjazne dla środowiska. Do jego zadań będzie również należało zacieśnianie współpracy z zagranicznymi rynkami.

Radosław Włodarczyk


Maciej Kaniowski


– Avon Operations Polska już teraz jest najnowocześniejszym zakładem produkcyjnym Avon na całym świecie, działającym w oparciu nie tylko o innowacyjne rozwiązania technologiczne, ale także zespoły pełnych energii, zaangażowanych ludzi. Bardzo się cieszę, że będę mógł dzielić się swoim doświadczeniem oraz rozwijać w tak profesjonalnym środowisku, kontynuując jednocześnie transformację fabryki w Garwolinie w kierunku smart factory, w duchu odpowiedzialnego biznesu. W związku z rozszerzeniem działalności AOP w regionie CEE, w najbliższym czasie będę się koncentrował na zwiększeniu efektywności i elastyczności produkcji oraz, wspólnie z Radosławem Włodarczykiem, na dalszej optymalizacji procesów w całym łańcuchu dostaw – mówi Jakub Żurowski, dyrektor fabryki Avon w Garwolinie.

REKLAMA:


– Ostatnie 1,5 miesiąca przyniosło nam zupełnie nowe, niespodziewane wyzwania. Jestem dumny z całego zespołu Avon w Garwolinie, który świetnie sobie z nim radzi, ale przed nami jeszcze sporo pracy. Jestem przekonany, że Jakub będzie dla nas nieocenionym wsparciem w realizacji nowej strategii operacyjnej i wspólnie osiągniemy założone cele – mówi Maciek Kaniowski, dyrektor operacyjny Avon International.

Jakub Żurowski ma 17 lat doświadczenia, które zdobywał w jednej z wiodących międzynarodowych firm z branży FMCG. Od 14 lat pełni funkcje kierownicze w zakładach produkcyjnych zarządzając złożonymi, macierzowymi oraz wielokulturowymi strukturami, obejmującymi różne obszary biznesu. Świetnie zna środowisko Industry 4.0 i zawodowo pasjonuje się odkrywaniem i wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań w obszarze produkcji. Jakub Żurowski posiada także bogate doświadczenie w prowadzeniu procesów transformacji oraz w budowaniu i rozwoju organizacji poprzez tworzenie efektywnych, zaangażowanych zespołów, w których pracownicy mogą poszerzać swoje kompetencje.

Avon Garwolin
Avon Operations Polska to największa i jednocześnie najbardziej zaawansowana technologicznie fabryka Avon na świecie. Innowacyjny kompleks produkcyjny, zlokalizowany w Garwolinie (woj. mazowieckie) zatrudnia ponad tysiąc pracowników. Co roku powstaje tu ok. pół miliarda kosmetyków, które trafiają do ok. 50 krajów na 3 kontynentach.

W 2016 roku z kompleksu fabrycznego w Garwolinie została wydzielona osobna spółka – Avon Distribution Polska. Jej zadaniem jest pakowanie i wysyłanie zamówień do Konsultantek Avon w Polsce, Czechach i Niemczech. Centrum dystrybucyjne zatrudnia ok. 300 pracowników. Rocznie pakowanych jest tu około 190 milionów sztuk produktów.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Tani pracownicy (, #IP 30dd53eb15) Odpowiedz

Chyba na obecną chwilę nie będą mieli kłopotów ze znalezieniem ludzi do pracy ,nie będzie chciał pracować robol z Polski to ,Ukraińców zatrudnia i będą mieli jeszcze taniej.Pracowalem kiedyś w tym zakładzie i dobrze wiem że tam pracownik nie jest szanowany ,zawsze szukali ,tzw.wyjatkowych.

Jaro (, #IP a4a6b29ce6) Odpowiedz

Kolejny który będzie udawał że nie ma mobbingu oraz wykorzystywania ludzi i że zarobki są dobre i ludzie nie zasługują na więcej...

Nicola Kargul (, #IP a8678c9b48) Odpowiedz

Zawsze możesz się zwolnić i iść na zasiłek dla bezrobotnych. Dostaniesz więcej niż w avonie. Na trzy kraty harnasia dziennie ci starczy. Krótko mówiąc zrób to, co robią prawie wszyscy na tej twojej mazowieckiej wsi.

Zez ... (, #IP c38a3768bf) Odpowiedz

Dziękuję, nawzajem... !!!

Obywatel (, #IP 7a9ec0bd5e) Odpowiedz

Może Kurier niech napisze trochę więcej czy dostali podwyżki i jak się ten spór skączył???

nowy dyrektor (, #IP d81a0a6268) Odpowiedz

Niedawno pracownicy coś tam próbowali się burzyć i żądać podwyżek. Był o tym artykuł: https://kuriergarwolinski.pl/garwolin-20472-pracownicy-avon-chca-wyzszych-plac-i-obnizenia-norm-produktywnosci-co-na-to-wladze-firmy,2,1.html No i jak tam, dostaliście podwyżki czy jak się komuś nie podoba to wynocha?