Wiadomości z Garwolina

Pożar niedaleko bloków mieszkalnych

Dodano:
garwolin - Pożar niedaleko bloków mieszkalnych

Dziś około godziny 19.00 niedaleko bloków na Osiedlu Romanówka w Garwolinie doszło do pożaru. W akcję gaśniczą zaangażowane były trzy zastępy straży pożarnej.

Dziś około godziny 19.00 niedaleko bloków na Osiedlu Romanówka doszło do pożaru.

- Otrzymaliśmy zgłoszenie po pożarze traw. W akcję gażniczą zaangażowane były trzy zastępy straży pożarnej - informuje mł. bryg. Tomasz Biernacki, oficer prasowy KP PSP w Garwolinie.

Za informacje o zdarzeniu i zdjęcia dziękujemy Czytelnikowi.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 3

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

(, #IP 2d3cb639a9) Odpowiedz

Przejeżdżałem niedawno skrzyżowaniem Stacyjnej z Jana Pawła. Dymu jak z palonych opon. Jakiś dom się palił czy śmieci w kominie ktoś tam wypala?

Marley (, #IP 5f048acd4b) Odpowiedz

Łolaboga Ą Ę, bo się dziuniom z bloków i ich pieskom wielka krzywda staneła. Od zawsze trawy się wypala i świat nie zniknął, tylko teraz ludziom od dobrobytu odpier..ala - bloki na polach budują i szukają dziury w całym ...wielkie miastowe granatem od pługa oderwane. A to trawy wypalajo, a to globalne ocieplenie /sprawdźta se temperatury na Ziemi w okresie kredowym/, a to czterdziesiąt płci, a to nie wolno mówić murzyn na murzyna, teraz nagle już nie na Ukrainie tylko W tejże... A idi wy wszyscy na ch..j!

nobla dla ciebie (, #IP 4df6dc28ce) Odpowiedz

Rozwiązałeś za jednym ZAMACHEM wszystkie bolączki w regionie i na świecie, wojna dzięki tobie się zaraz skończy a Garwolinie będzie taki dobrobyt jak w rosji teraz, odstaw dragi, tv, a najlepiej i komputer. Mam nadzieje że dożyjesz tego globalnego ocieplenia i zobaczysz Bałtyk pod swoim oknem. Specjalista się znalazł…

Nicola Szarek (, #IP c9b364052f) Odpowiedz

mniej pij (o ile to w ogóle możliwe) pisząc brednie, które później zamieszczasz w Internecie

To ma być pożar? (, #IP d81a0a6268) Odpowiedz

Żadnego ognia nie widać tylko trochę dymu, dużo mniej niż z kominów w centrum miasta. Niedługo to do dymu z papierosa straż będzie wyjeżdżać.