Wiadomości z Garwolina

Poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności miał przy sobie narkotyki

Dodano:
garwolin - Poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności miał przy sobie narkotyki

Policjanci z Posterunku Policji w Sobolewie zatrzymali kolejnego poszukiwanego. 21-latek w zakładzie karnym spędzi ponad 200 dni. Zanim jednak trafił do więzienia usłyszał zarzut za przestępstwo narkotykowe, ponieważ podczas zatrzymania miał przy sobie marihuanę.


W minionym tygodniu policjanci z Sobolewa zatrzymali 21-latka poszukiwanego do odbycia łącznej kary 203 dni pozbawienia wolności za popełnione w przeszłości przestępstwa i wykroczenie. Mężczyzna został skazany przez sąd m. in. za niezatrzymanie się do kontroli drogowej oraz za kradzież. W trakcie czynności policjanci ujawnili w bagażu mężczyzny marihuanę.

21-latek trafił do policyjnego aresztu. Zanim został przewieziony do zakładu karnego usłyszał zarzut posiadania narkotyków.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.