KurierGarwoliński.pl

Rozrywka | Kultura Garwolin

Skiba ciągle na wolności - stand up w Garwolinie!

Dodano:
garwolin - Skiba ciągle na wolności - stand up w Garwolinie!

Lider zespołu Big Cyc, legenda rocka, autor piosenek takich jak Makumba, Berlin Zachodni, Dres czy Świat według Kiepskich w blisko dwugodzinnym spektaklu komediowym w stylu stand up comedy. Krzysztof Skiba wystąpi w Garwolinie 2 czerwca. Bilety już w sprzedaży!


Na ostro i bez cenzury. „Skiba ciągle na wolności” to spektakl oparty na barwnych opowiastkach z biografii Krzysztofa Skiby. Kulisy programów telewizyjnych, wpadki w show biznesie, barwne ciekawostki z tras koncertowych. Jest ostro jak w fabryce żyletek, a może nawet bardziej.

Z programu dowiadujemy się, jak będąc gwiazdą, nie zostać alkoholikiem czy jak udzielać wywiadów, nie mając nic do powiedzenia. To jest jak wizyta w SPA i tajski masaż mózgu w jednym.
Program Skiby bawi do łez publiczność i zyskuje uznanie w oczach znanych artystów.
- Nie znałem Skiby od tej strony. Czułem się jak podczas wizyty u śmiechoterapeuty - powiedział Henryk Sawka. - Skiba jest bardzo, bardzo ładnie dowcipny – podkreślała Hanna Bakuła.
Krzysztof Skiba to satyryk, felietonista, showman, radiowiec, wokalista rockowy, autor tekstów piosenek. Od 33 lat występuje z zespołem Big Cyc, z którym nagrał 18 płyt (łączny nakład sprzedanych płyt to ponad 3 mln egzemplarzy) i z którym wystąpił na ponad czterech tysiącach koncertów.

REKLAMA:


W 1990 otrzymał tytuł "najlepszego autora tekstów piosenek".  W 2006 roku zaliczony przez tygodnik Polityka do grupy 10 najlepszych showmanów w Polsce. Wystąpił w pond 600 programach telewizyjnych.
W 2018 roku ukazała się jego biografia pt. "Skiba ciągle na wolności. Autobiografia łobuza". W czerwcu 2021 nakładem wydawnictwa Arbitror z Warszawy wyszła jego najnowsza książka z felietonami. Jest to zbiór felietonów o czasach lockdownu i pandemii pt. Polska bez gaci.
Skiba okazuje się także sprawnym standuperem. Spektakl komediowy w stylu stand up comedy oparty na tej książce, wzbudza salwy śmiechu.

Stand up comedy: Skiba ciągle na wolności
2 czerwca, godz. 19:00
sala widowiskowa Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie
Bilety: 50 zł – do kupienia na www.csik.garwolin.pl oraz w sekretariacie CSiK (ul. Nadwodna 1)
Spektakl przeznaczony jest dla widzów dorosłych.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Defekt muzgó (, #IP 3cd48e353b) Odpowiedz

To jeszcze trzeba za to zapłacić?

Nicola Szarek (, #IP 8f154afbb3) Odpowiedz

Lepiej zapłać za słownik ortograficzny analfabeto wg