Wiadomości z Garwolina

Bardzo ceniona marka modowa - Ralph Lauren

Dodano:
garwolin - Bardzo ceniona marka modowa - Ralph Lauren

Ralph Lauren - cóż to za marka?
Bez dwóch zdań Ralph Lauren jest jednym z najbardziej szanowanych oraz znanych projektantów, jeśli chodzi o współczesną modę. Urodził się w Nowym Yorku w roku 1939. Ralph Lifshitz (tak się nazywa założyciel marki Ralph Lauren) stworzył jedną z najbardziej luksusowych marek odzieżowych. Co powinniśmy wiedzieć o tej wspaniałej marce?


Kim jest założyciel marki Ralph Lauren?
Ralph pochodził z rodziny żydowskich imigrantów. Jak można się łatwo domyślić, była to niezamożna rodzina. Projektant dorastał na Bronxie. Swoje nazwisko, o którym już wspomnieliśmy, zmienił właśnie na Lauren. Z jakiego powodu? Chciał po prostu nosić nazwisko, które będzie nieco bardziej amerykańskie.

Można znaleźć informacje mówiące nam o tym, że młody projektant modą interesował się już od dziecka. Do tego stopnia, że zarobione po szkole pieniądze decydował się przeznaczać na zakup nowych marynarek.

Ralph Lauren

Od roku 1967 prowadził swoją firmę, która zajmowała się produkcją krawatów. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. Sprzedaż była taka duża, że projektant poszedł o krok dalej. Podjął decyzję o stworzeniu pełnych męskich kolekcji.

Nie zapomniał także o płci pięknej. Zdecydował się na linie z odzieżą kobiecą, a nawet na perfumy, czy też dodatki do domu. Projektant w zasadzie od początku wejścia na rynek odnosił same sukcesy. Nawet gdybyśmy chcieli wspomnieć o czymś, co świadczyłoby o przynajmniej minimalnej porażce, to jest to niemożliwe.

Marki należące do Ralph Lauren
Jeśli chodzi o markę Ralph Lauren, to mieści się w niej innych kilka marek. Są to:
    • Polo Ralph Lauren Underwear,
    • Denim & Supply Ralph Lauren,
    • Polo Ralph Lauren.
      
Założyciel marki udowodnił nam, że można połączyć ponadczasową klasykę nie tylko ze sportem, ale także z prestiżem. Istnym numerem jeden jest koszulka polo, na którym widnieje zawodnik jadący na koniu. Koszulka po raz pierwszy pojawiła się w roku 1972. Mamy do wyboru tę koszulkę w dwudziestu czterech kolorach. Chyba nikt nie narzeka na mały wybór.

ubrania najlepszej jakości

Czy ubrania marki Ralph Lauren należą do drogich? Zależy, jak do tego podejdziemy. Na pewno biorąc pod uwagę ich niepowtarzalną jakość, to dojdziemy do wniosku, że jak najbardziej ich cena jest właściwa. Jakość jest w cenie.

Można oczywiście kupić taniej koszulkę polo, ale na pewno nie będzie ona takiej wysokiej jakości, jak ta od Ralph Lauren. Gdy zależy nam, aby ubierać się w dobre jakościowo ubrania i uszyte z materiałów o wysokiej jakości, to nie zastanawiajmy się dłużej. Gdy dokonamy pierwszego zakupu tejże marki, to możemy się nieco uzależnić. Będziemy chcieli po prostu w swojej garderobie mieć jeszcze więcej elementów garderoby od tego projektanta. Będzie to na pewno dobry ruch.

Kupujmy ubrania Ralph Lauren jedynie w sprawdzonych miejscach. Dzięki temu nie będziemy musieli się obawiać podrabianych ubrań. Niestety przy zakupach internetowych, należy mieć dosłownie oczy dookoła głowy. Naprawdę oszustów jest dużo i musimy uważać, aby nie kupić ubrań podrobionych za niemałe pieniądze.

Artykuł sponsorowany