Wiadomości z Garwolina

Pociąg potrącił mężczyznę

Dodano:
garwolin - Pociąg potrącił mężczyznę

Wczoraj rano pociąg potrącił 74-letniego mężczyznę na stacji Życzyn. Na miejsce zdarzenia przyleciał śmigłowiec LPR.

- O godz. 8.00 do Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że na stacji kolejowej w Życzynie pociąg potrącił pieszego. Policjanci na miejscu ustalili, że w rejonie stacji PKP 74-letni mieszkaniec naszego powiatu przechodził przez tory i został potrącony przez pociąg relacji Warszawa-Lublin. Mężczyznę z urazami przetransportowano śmigłowcem LPR do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny tego zdarzenia – informuje mł. asp. Małgorzata Pychner, rzecznik KPP w Garwolinie.

Na miejscu zdarzenia pojawiły się: OSP w Woli Życkiej, OSP Kozice KSRG, Ochotnicza Straż Pożarna w Podebłociu, JRG Garwolin, Straż Ochrony Kolei, zespół ratownictwa medycznego, śmigłowiec LPR i policja.

Zdjęcia OSP Wola życka

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 5

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.