Wiadomości z Garwolina

Mieszkańcy gminy Łaskarzew pomagają uchodźcom z Ukrainy

Dodano:
garwolin - Mieszkańcy gminy Łaskarzew pomagają uchodźcom z Ukrainy

Wójt gminy Łaskarzew Marian Janisiewicz dziękuje mieszkańcom gminy Łaskarzew za zbiórkę darów na rzecz uchodźców, którzy uciekają przed rosyjską agresją.


„Serdecznie dziękuję za dotychczasową pomoc i zaangażowanie, jakie okazaliście podczas wszystkich zbiórek przeprowadzonych na terenie naszej gminy dla uchodźców z Ukrainy.
Szczególne podziękowania składam tym osobom, które przyjęły pod swój dach rodziny uciekające przed wojną – ta forma pomocy wymaga bowiem największego poświęcenia”
– czytamy w materiale na stronie gminy Łaskarzew, zamieszczonym przez wójta.

Zebrane artykuły medyczne zostały przekazane do Starostwa Powiatowego w Garwolinie na akcję Apteczka dla Ukrainy. Część zebranych artykułów żywnościowych i chemicznych w dniach 8 i 11 kwietnia została rozdysponowana pod 9 adresów, pod którymi mieszka 37 osób z Ukrainy - głównie kobiety z dziećmi.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 5

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.