Garwolin Sport

Sukces tancerzy z Garwolina na turnieju tanecznym w Warce

Dodano:
garwolin - Sukces tancerzy z Garwolina na turnieju tanecznym w Warce

24 kwietnia w hali Centrum Sportu i Rekreacji w Warce odbył się IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Złote Jabłko.

Turniej w Warce był sporym wydarzeniem tanecznym. Na wieczornej gali w pokazach wystąpili Michał Bartkiewicz i Wiktoria Omyła – występujący z sukcesami w telewizyjnym show „Taniec z Gwiazdami”.

Zawody zakończyły się sukcesami dla tancerzy z Garwolina.

Wojciech Wasilewski i Zuzanna Sosnowska zajęli 8 miejsce, Aleksander Mianowski i Diana Wójcicka 1 miejsce, Antoni Kordaszewski i Nela Witak 1 miejsce, Mateusz Rosłaniec i Zuzanna Zawada 1 miejsce, Maciej Kowalczyk i Maja Bieńczak 1 miejsce, Zosia Borutha 1 miejsce, Nikola Kozicka 1 miejsce, Aleksandra Konopka 2 miejsce, Hanna Mikulska 1 miejsce, Krzysztof Szlążek i Agata Konopka 1 miejsce.

Gratulacje!

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 14

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.