Wiadomości z Garwolina

Burmistrz ogłosiła konkurs na stanowisko dyrektora Małego Europejczyka

Dodano:
garwolin - Burmistrz ogłosiła konkurs na stanowisko dyrektora Małego Europejczyka

Zarządzeniem Nr 31/2022 z dnia 25 kwietnia 2022 roku Burmistrz Miasta Garwolina ogłosiła konkurs na stanowisko dyrektora Publicznego Przedszkola Nr 6 “Mały Europejczyk” w Garwolinie. Termin składania ofert upływa 10 maja 2022 roku o godz. 12.00.


Do konkursu na dyrektora Przedszkola „Mały Europejczyk” w Garwolinie może przystąpić osoba, która spełnia wymogi określone przez MEN , a w szczególności jest nauczycielem mianowanym lub dyplomowanym. Kandydat powinien mieć mieć wykształcenie wyższe, przygotowanie pedagogiczne i kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela w przedszkolu. Osoby niebędące nauczycielami też mogą przystąpić do rekrutacji.

Spis wszystkich dokumentów dostępny jest na stronie miasta Garwolin.

Konkurs przeprowadzi komisja konkursowa powołana przez burmistrza miasta Garwolina odrębnym zarządzeniem. O terminie i miejscu przeprowadzenia postępowania konkursowego kandydaci zostaną powiadomieni pisemnie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej, nie później niż na 7 dni przed terminem posiedzenia komisji.

zdjęcie: Garwolin.pl

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

konkurs (, #IP aa2e9a1770) Odpowiedz

... a może już podano do wiadomości kto ma go wygrać ?

Mały Polak a nie jakiś europejczyk (, #IP d81a0a6268) Odpowiedz

Kto taką niepatriotyczną nazwę dla przedszkola wymyślił? Kto ty jesteś- Polak mały. Czy tego wierszyka uczą się tam dzieci?

Duży Europejczyk (, #IP dc74b1e539) Odpowiedz

wow fuck no tak bo Polska w Azji leży a nie w Europie patrioto - idioto

100/100 EMKA (, #IP 2ed9ce4f84) Odpowiedz