Wiadomości z Garwolina

Komendant Dariusz Król odejdzie z KPP. Na stanowisku zastąpić go ma Mularski

Dodano:
garwolin - Komendant Dariusz Król odejdzie z KPP. Na stanowisku zastąpić go ma Mularski

Młodszy inspektor Dariusz Król ma jutro odejść z KPP w Garwolinie. Na stanowisku niebawem ma go zastąpić nadkomisarz Janusz Mularski z KM w Radomiu. Są to nieoficjalne informacje.

Informacje o odejściu młodszego inspektora Dariusza Króla (na zdjęciu wprowadzajacym po prawej stronie) pojawiały się już w lutym tego roku, ale rzecznik KPP w Garwolinie nie potwierdziła tych informacji.
- Nie potwierdzam informacji o jakichkolwiek zmianach kierownictwa Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie. O przeniesieniu, objęciu innego stanowiska przez komendanta powiatowego decyduje jego przełożony, czyli komendant wojewódzki – informowała w lutym mł. asp. Małgorzata Pychner z KPP w Garwolinie.

REKLAMA:


Dziś sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Młodszy inspektor Dariusz Król, który 17 maja 2021 został komendantem powiatowym policji w Garwolinie prawdopodobnie już jutro odejdzie ze stanowiska. Służbę rozpoczynał w Komendzie Rejonowej Policji na warszawskiej Woli. Od 2001 r. służbę pełnił w Komendzie Miejskiej w Siedlcach w Wydziale Prewencji. W latach latach 2006 - 2013 służył w Komendzie Głównej Policji. W 2011-2013 oddelegowany był do pełnienia służby w Departamencie Analiz i Nadzoru MSW. W 2013 powrócił do Komendy Miejskiej w Siedlcach, gdzie po 3 latach został Zastępcą Komendanta Miejskiego w Siedlcach nadzorującego pion kryminalny. Od maja 2021 do kwietnia 2022 jest komendantem powiatowym policji w Garwolinie.

Dariusza Króla zastąpić ma nadkomisarz Janusz Mularski (na zdjeciu po lewej), który aktualnie jest zastępcą komendanta miejskiego policji w Radomiu.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Ona (, #IP fc9fd03851) Odpowiedz

Tam chyba nie dzialo sie dobrze skoro tylu policjantow odeszlo na emeryture lub poprosilo o przeniesienie.

On (, #IP 38f8de63d8) Odpowiedz

Skoro Komendant awansuje na wyższe stanowisko służbowe to chyba Komendant Wojewódzki uznał ze dzieje się bardzo dobrze , a tak ten świat wyglada ze ludzie odchodzą na emeryturę

Dociekliwy (, #IP 0f4893bb92) Odpowiedz

To nie kom. Darek. Przecież jemu się należało !!! A tak latał do mocodawcy, donosił, woził go na mecze. I co nic. Oj nieładnie. Karma wraca. Tylko czekać jak zacznie się pisanie anonimów i donosów na nowego komendanta. Pierwsze co powinien zrobić to pogonić nieroba !!!