KurierGarwoliński.pl

czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Szczęśliwy finał poszukiwań 83-latka

Dodano:
garwolin - Szczęśliwy finał poszukiwań 83-latka

Trwające kilka godzin poszukiwania 83-letniego mieszkańca gminy Borowie zostały szczęśliwie zakończone. Zdezorientowany i wychłodzony mężczyzna został odnaleziony i trafił pod opiekę medyków.


Poszukiwania prowadzone były od samego rana, kiedy oficer dyżurny otrzymał informację, że 83-latek wyszedł poprzedniego dnia z domu i do niego nie powrócił ani nie nawiązał kontaktu z bliskimi. W Komendzie Powiatowej Policji w Garwolinie zorganizowano poszukiwania, w które zaangażowano także funkcjonariuszy i druhów ze straży pożarnej. Dyżurny przekazał policjantom rysopis starszego mężczyzny. Funkcjonariusze rozpoczęli działania od ustalenia miejsc, w których ostatni raz był widziany. Na tej podstawie przeczesywali pobliskie ulice, pola i lasy.

Po kilku godzinach wspólnych poszukiwań strażacy zauważyli mężczyznę, który leżał w zaroślach. Zdezorientowany i wychłodzony 83-latek trafił pod opiekę medyków.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.