KurierGarwoliński.pl

Rozrywka | Kultura Garwolin

Lista zwycięzców konkursu Extreme Cascaders Team

Dodano:
garwolin - Lista zwycięzców konkursu Extreme Cascaders Team

28 kwietnia na naszym Facebooku pojawił się konkurs zorganizowany wspólnie z Extreme Cascaders Team R-Stunt. Sprawdź czy bilety trafią właśnie do Ciebie! Wydarzenie już 3 maja o 15.00 na Targowisku w Garwolinie.

Mamy 3 podwójne bilety na show Extreme Cascaders Team, który odbędzie się 3 maja w Garwolinie! Osoby, które chciały wygrać wstęp na wydarzenie musiały napisać nam w komentarzu pod postem na Facebooku, dlaczego to właśnie one powinny iść na wydarzenie i udostępnić post na swojej tablicy na FB w opcji publiczne. Najciekawsze/ najzabawniejsze odpowiedzi zostały nagrodzone.

Warunkiem zwycięstwa było spełnienie wszystkich wymagań konkursowych. Bilety będą do odbioru przed wydarzeniem w kasie. Pamiętajcie, że jeden bilet uprawnia dwie osoby do wejścia. W kasie należy okazać dowód tożsamości i powiedzieć, że jest się zwycięzcą konkursu Kuriera Garwolińskiego.

Lista zwycięzców/ treść komentarza:
Paulina Nowak/ „Dla siebie i męża- fajny prezent na dzisiejsza rocznicę ślubu a ryk silników, pokazy kaskaderskie byłyby rewelacyjnym dodatkiem”.

Karolina Rybarczyk/ „Chce wygrać bilety, bo dopóki nie zobaczę na żywo to nie uwierzę, że takie cuda w Garwolinie się dzieją”

Patryk Piętka/ „Bo chce zobaczyć jak "upalarką" driftują po tej cudownej kostce na naszym targowisku a jak zrobią numer z bmw na 2 kołach i kierowca na drzwiach po dołkach rynkowych to będą prawdziwymi kaskaderami na skalę światową. Dajcie mi tą możliwość zobaczenia więc proszę o bilecik”

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.