KurierGarwoliński.pl

czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Praktyczna kuchnia: Czajnik elektryczny może być funkcjonalniejszy, niż myślisz

Dodano:
garwolin - Praktyczna kuchnia: Czajnik elektryczny może być funkcjonalniejszy, niż myślisz

Czajniki elektryczne na stałe zagościły w naszych kuchniach. Z powodzeniem zastępują tradycyjne czajniki, stając się nie tylko funkcjonalnym, ale też modnym dodatkiem do wystroju. Jak wybrać ten odpowiedni?Jaki powinien być dobry czajnik elektryczny
Czajniki elektryczne są ciche, dyskretne, nie zajmują dużo miejsca i nie wymagają specjalnych przygotowań. Pokochaliśmy je za wygodę i oszczędność czasu. Jednak wiadomo, że czajnik czajnikowi nie równy, więc jaki powinien być dobry czajnik elektryczny? Czajnik, przede wszystkim powinien spełniać swoją rolę. Błyskawiczne zagotowanie wody na kawę lub herbatę to jego najważniejsze zadanie. Na szczęście  śmiało możemy zwiększyć swoje oczekiwania, bo rynek tej branży ma coraz więcej do zaoferowania. Obrotowa podstawa, solidna pokrywa, automatyczne wyłączanie, cicha praca i piękny design - oto cechy profesjonalnego czajnika elektrycznego.

Czajnik elektryczny Smeg – co w nim wyjątkowego?
Czajnik powinien łączyć ze sobą funkcjonalność i niebanalny wygląd, a przede wszystkim zapewniać bezpieczeństwo użytkowania. Taki jest na przykład czajnik elektryczny Smeg, wykonany z chromu i stali lakierowanej. Ten wyjątkowej klasy produkt posiada antypoślizgową podstawkę, którą możemy obracać o 360 stopni.  Dzięki systemowi Soft Opening otwieranie i zamykanie pokrywy czajnika jest wygodne i ciche. Stabilna pokrywa wraz z solidnym uchwytem, a także stal nierdzewna wylewki zmniejszają niebezpieczeństwo poparzenia wrzątkiem. Czajnik elektryczny Smeg posiada również funkcję automatycznego wyłączania gdy jest pusty, albo gdy woda osiągnęła temperaturę 100 C. Czajnik Smeg jest praktyczny, wygodny, bezpieczny, a przy okazji bardzo przyjemny dla oka.

Nowoczesność w starym stylu, czyli czajnik elektryczny retro
Styl retro z roku na rok staje się coraz popularniejszy. Podbił już świat mody wnętrzarskiej i odzieżowej – nadeszła pora na sprzęty i gadżety. Czajnik elektryczny stylizowany na amerykańskie lata 50. taki jak czajnik firmy Smeg to absolutny hit w kuchni. Co więcej, całe pomieszczenie nie musi być utrzymane w tym samym klimacie. Obecne czasy pozwalają na dużą dowolność w aranżacji wnętrz. Kuchnia lub aneks kuchenny mogą być nowoczesne, a dodatki w stylu retro – na przykład sprzęty małego AGD -  dodadzą im charakteru. Nowoczesna technologia zamknięta w stylu retro to idealne połączenie. Czajnik elektryczny jest jednym z najważniejszych sprzętów w domu, więc powinien nam służyć na lata. Warto zatem zaufać ekspertom w tej branży i postawić na jakość.

Artykuł sponsorowany