KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Dzień Strażaka w Górkach

Dodano:
garwolin - Dzień Strażaka w Górkach

7 maja w Sanktuarium w Górkach odbył się Powiatowy Dzień Strażaka. Na uroczystości przybyli druhowie i druhny OSP z całego powiatu garwolińskiego.

Uroczystości rozpoczęły się zbiórką pododdziałów, następnie delegacje zarządów miejskich i gminnych ZOSP RP z powiatu złożyły kwiaty pod pomnikiem św. Floriana. W intencji strażaków została odprawiona msza święta, której przewodniczył powiatowy kapelan strażaków ks. Kazimierz Momont. Homilię wygłosił diecezjalny duszpasterz strażaków ks. kan. Andrzej Biernat.

Na FB starostwa garwolińskiego znalazły się życzenia dla strażaków: Wszystkim Druhnom i Druhom, Strażakom i Funkcjonariuszom Państwowej Straży Pożarnej, w której zrzeszone są wszystkie Ochotnicze Straże Pożarne, działaczom związkowym dziękujemy za niezwykle piękną służbę na rzecz drugiego człowieka.

REKLAMA:zdjęcia: poseł Grzegorz Woźniak


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.