KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Sukces uczniów ZS nr 2 na Olimpiadzie Wiedzy o Procesie Inwestycyjnym

Dodano:
garwolin - Sukces uczniów ZS nr 2 na Olimpiadzie Wiedzy o Procesie Inwestycyjnym

Uczennica Patrycja Talarek z klasy 4 w zawodzie Technik Budownictwa z Zespołu Szkół nr 2 im. T. Kościuszki w Garwolinie zajęła 1. miejsce na Olimpiadzie Wiedzy o Procesie Inwestycyjnym otwierając sobie drogę na wybraną politechnikę! Damian Poświata na IV miejscu.

Olimpiada organizowana była przez Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Stalowej Woli, podzielona została na etapy, całość trwała kilka miesięcy. Udział wzięło 553 uczniów z różnych szkół w Polsce o podobnym profilu. Uczestnicy musieli zabłysnąć perfekcyjną wiedzą z przepisów prawa budowlanego oraz warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie.

Patrycja otrzymała wynik 100% Na uwagę zasługuje również fakt, że z tej samej szkoły drugi uczeń Damian Poświata zajął czwarte miejsce, co jest biorąc pod uwagę rangę i skalę Olimpiady, również ogromnym sukcesem!

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.