KurierGarwoliński.pl

Rozrywka | Kultura Garwolin

IRA zagra na Dniach Garwolina

Dodano:
garwolin - IRA zagra na Dniach Garwolina

19 czerwca na Dniach Garwolina wystąpi zespół IRA - informuje dyrektor Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie Jarosław Kargol.

19 czerwca na Dniach Garwolina wystąpi rockowy zespół IRA. Kapela pojawi się na scenie, która zostanie ustawiona przed Garwolanką, o godzinie 21.00. Jako support zagra Wojciech Baduchowski i Przyjaciele.

IRA to polski zespół rockowy, pochodzący z Radomia. Powstał w 1987 roku, a zadebiutował w roku 1988, na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.
Pierwsza płyta zespołu – „IRA” – ukazała się w 1989 roku. Wydana w roku 1991 płyta „Mój dom”, a następnie „1993” i koncertowa „Live” odniosły niebywały sukces, zapewniając grupie awans do grona czołówki polskich zespołów rockowych. Pochodzące z tych albumów przeboje, takie jak: „Nadzieja”, „Mój dom”, „Bierz mnie”, „Wiara”, czy „California” do dziś rozgrzewają publiczność podczas koncertów zespołu.

Info o zespole: musicart.pl.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Na bogato (, #IP 1ccb9f279a) Odpowiedz

A skąd na to kasa? czy stać na to miasto, czy będzie zadłużenie?

Monika (, #IP 48c636484e) Odpowiedz

Brawo, w koncu fajny zespół, będą tłumy