Rozrywka | Kultura Garwolin

Złote Gody w mieście Łaskarzew

Dodano:
garwolin - Złote Gody w mieście Łaskarzew

Dziewięć par małżeńskich z miasta Łaskarzew świętowało jubileusz ''Złotych Godów''.

9 maja  odbyła się piękna uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie. Był tort, życzenia, kwiaty, upominki, część artystyczna, zdjęcia i okolicznościowe przemówienia, a także rozmowy przy wspólnym stole.
Jubileusz obchodzili: Barbara i Ryszard Brzostowscy, Barbara i Zygmunt Guzewicz, Marianna i Jerzy Józwiccy, Zofia i Henryk Józwiccy, Maria i Tadeusz Jóźwiccy, Teodora i Mieczysław Józwiccy, Barbara i Sylwester Luśnia, Krystyna i Franciszek Piecek, Elżbieta i Waldemar Zdunek.

REKLAMA:


W spotkaniu wzięli udział: wicewojewoda mazowiecki Sylwester Dąbrowski, kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Siedlcach Anna Kaszuba, poseł na Sejm Grzegorz Woźniak, wicestarosta Marek Ziędalski, przewodniczący rady powiatu Waldemar Trzaskowski, przewodniczący rady miasta Leszek Bożek, burmistrz miasta Anna Laskowska, kierownik USC Magdalena Wojdyga, skarbnik miasta Łaskarzew Kamila Gąska, sekretarz Miasta Łaskarzew Henryk Dąbrowski.

Za przygotowanie uroczystości organizatorzy dziękują dyrektor Monice Krawczyk, uczniom, nauczycielom i pracownikom Zespołu Szkół Nr 2.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 36

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.