KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Włamali się do mieszkania w bloku przez okno

Dodano:
garwolin - Włamali się do mieszkania w bloku przez okno

Wczoraj około 19.00 włamywacze weszli przez okno mieszkania na parterze w bloku przy Korczaka w Garwolinie i skradli pieniądze oraz biżuterię.



- Przybyli pod wskazany adres policjanci potwierdzili zgłoszenie. Ustalili, że sprawca bądź sprawcy dostali się do środka przez wyważone okno. Ich łupem padła złota biżuteria i niewielka kwota pieniędzy. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza z technikiem kryminalistyki. Funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli ślady oraz monitoring, a także przesłuchali świadków. Równocześnie policjanci patrolowo-inyterwencyjni, wsparci przez inne patrole pełniące w tym dniu służbę, dokładnie sprawdzili pobliski teren, poszukując włamywacza na podstawie ustalonego rysopisu - informuje mł. asp. Małgorzata Pychner, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.