Wiadomości z Garwolina

Pożar na Osiedlu Wilga

Dodano:
garwolin - Pożar na Osiedlu Wilga

Wczoraj w godzinach popołudniowych doszło do pożaru na Osiedlu Wilga. Pożarem był ogarnięty m.in. mały domek. Do zdarzenia przyjechało 8 zastępów straży pożarnej, policja, straż leśna i pogotowie energetyczne.

Wczoraj w godzinach popołudniowych doszło do pożaru na działce przy ul. Maksa Rozbójnika na Osiedlu Wilga. Pożarem był ogarnięty m.in. mały domek. Do zdarzenia przyjechało 8 zastępów straży pożarnej: 2 z PSP Garwolin, 2 z OSP Wilga, OSP Mariańskie Porzecze, OSP w Trzciance, ODP Podłęż, OSP Wola Łaskarzewska policja, straż leśna i pogotowie energetyczne.

Więcej informacji o zdarzeniu w wkrótce.

Aktualizacja 9.53
- Do dyżurnego KPP w Garwolinie wpłynęło zgłoszenie, że w Wildze na ul. Maksa Rozbójnika pali się drewniany domek. Trwa ustalanie przyczyny pożaru. Wiadomo, że do zdarzenia doszło podczas silnych podmuchów wiatru, a zarzewie ognia znajdowało się od strony przyłącza energetycznego - informuje mł. asp.  Małgorzata Pychner, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.

 - Przed godziną 16 na terenie Osiedla Wilga doszło do pożaru dwóch domków letniskowych oraz poszycia leśnego. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i podaniu prądów wody na palące się budynki oraz w obronie na obiekt znajdujący się na sąsiedniej działce. W akcji trwającej prawie jedną godzinę udział brały trzy zastępy PSP i sześć zastępów OSP - informuje mł. bryg. Tomasz Biernacki, oficer prasowy KP PSP w Garwolinie.

zdjęcia: OSP Wilga, OSP Wola Łaskarzewska i OSP w Trzciance

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 10

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.