KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Kronika zdarzeń Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie zaistniałych od 2 do 8 maja 2022 r.

Dodano:
garwolin - Kronika zdarzeń Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie zaistniałych od 2 do 8 maja 2022 r.

Działania strażaków z powiatu garwolińskiego w minionym tygodniu.


2 maja 2022 r.

Po godz. 2.00 w Puznówce doszło do pożaru suchej trawy. Działania straży pożarnej polegały na podaniu jednego prądu wody, co doprowadziło do ugaszenia pożaru. W zdarzeniu udział brał jeden zastęp OSP.

3 maja 2022 r.
Przed godz. 1.00 w miejscowości Cyganówka doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojazdach oraz wykonaniu sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. W działaniach trwających blisko jedną godzinę udział brał jeden zastęp PSP i dwa zastępy OSP.
Przed godz. 13 w Jabłonowcu doszło do pożaru suchej trawy. Działania straży pożarnej polegały na podaniu prądów wody, co doprowadziło do ugaszenia pożaru. W zdarzeniu udział brały cztery zastępy OSP.
Przed godz. 18 w miejscowości Gończyce na trasie S17 doszło do zderzenia czterech pojazdów. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojazdach oraz wykonaniu sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. W działaniach trwających ponad jedną godzinę udział brał jeden zastęp PSP i dwa zastępy OSP.

4 maja 2022 r.
Po godz. 14 w miejscowości Trojanów doszło do pożaru sadzy w kominie budynku mieszkalnego. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wygaszeniu pieca oraz podaniu proszku gaśniczego do przewodu kominowego. W działaniach trwających ponad jedną godzinę udział brał jeden zastęp PSP i jeden zastęp OSP.

REKLAMA:


6 maja 2022 r.
Po godz. 10 w miejscowości Górzno doszło do dachowania samochodu osobowego. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz ewakuacji osoby poszkodowanej z pojazdu na noszach typu deska. Następnie została ona przekazana zespołowi ratownictwa medycznego. W działaniach trwających ponad jedną godzinę udział brały trzy zastępy PSP i jeden zastęp OSP.

7 maja 2022 r.

Przed godz. 1 w Samogoszczy doszło do pożaru suchej trawy. Działania straży pożarnej polegały na podaniu prądów wody, co doprowadziło do ugaszenia pożaru. W zdarzeniu udział brały dwa zastępy OSP.

8 maja 2022 r.
Po godz. 10 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o pożarze samochodu osobowego na drodze gruntowej w miejscowości Wola Rębkowska. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu jednego prądu piany ciężkiej na palący się samochód, który znajdował się w rowie. Po ugaszeniu pożaru w spalonym aucie znaleziono zwęglone zwłoki. W działaniach trwających ponad jedną godzinę udział brał jeden zastęp PSP i dwa zastępy OSP.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.