KurierGarwoliński.pl

Garwolin Sport

Tomek i Ania Kotlarscy - wicemistrzami Polski w badmintonie

Dodano:
garwolin - Tomek i Ania Kotlarscy - wicemistrzami Polski w badmintonie

W dniach od 13 do 15 maja 2022 r. w Białymstoku odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w badmintonie. Zawody te mają rangę Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Świetnie na zawodach zaprezentowali się Tomek Kotlarski i Ania Kotlarska.


MKS reprezentowało tam rodzeństwo: Ania i Tomek Kotlarscy, którzy zagrali gry podwójne.

Fenomenalnie zagrali razem w grze mieszanej, gdzie dotarli do finału zajmując drugie miejsce, tocząc po drodze mecze z podtekstem. W ćwierćfinale Ania zagrała przeciwko swojemu wieloletniemu partnerowi w grze mieszanej, natomiast w półfinale Tomek grał przeciwko swojej ubiegłorocznej partnerce.

W grach podwójnych zarówno Tomek i Ania dodarli do najlepszej ósemki mistrzostw, odpadając z dalszych gier w ćwierćfinałach.

zdjęcia: Krzysztof Walęda, facebook

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.