KurierGarwoliński.pl

Rozrywka | Kultura Garwolin

Złote gody par z gminy Wilga

Dodano:
garwolin - Złote gody par z gminy Wilga

13 maja 2022 roku odbyła się uroczystość wręczenia medali ''Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie'' parom małżeńskim z gminy Wilga, które pięćdziesiąt lat temu zawarły związek małżeński.

Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w kościele pw. Wniebowzięcia NMP, której przewodniczył ks. kan. Krzysztof Hapon. Następnie w Urzędzie Gminy Wilga wójt Bogumiła Głaszczka, w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dokonała dekoracji medalami dostojnych jubilatów.

Wójt pod adresem par skierowała słowa uznania i podziękowania za godne i długie pożycie małżeńskie oraz za piękny przykład dla młodego pokolenia. Oprócz medali zostały także wręczone pamiątkowe dyplomy, upominki i kwiaty. Wzniesiono także toast za zdrowie jubilatów.

Odznaczone pary to: Krystyna i Stanisław Ciara, Ludwika i Witold Dusza, Krystyna i Henryk Głowala, Barbara i Andrzej Kasprzak, Irena i Jan Kołnierzak, Barbara i Marian Lelek, Teresa i Michał Lenarcik, Wanda i Lewon Markarow, Elżbieta i Mieczysław Proczek, Teresa i Franciszek Soszka, Marianna i Sylwester Andrzej Woźniak

REKLAMA:


Pracownicy UG Wilga złożyli życzenia jubilatom:” Pragniemy złożyć Państwu z serca płynące gratulacje i życzenia. Życzymy Wam, Drodzy Jubilaci wielu wspólnych lat w zdrowiu i pomyślności. Życzymy spokoju i życzliwości ludzkiej, a także tego byście doczekali wspólnie kolejnych pięknych jubileuszy.
Składamy serdeczne podziękowania parom za przyjęcie zaproszenia i wspólne świętowanie tego szczególnego Jubileuszu.”


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 15

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.