KurierGarwoliński.pl

Garwolin Sport

Emilia Mazek zwyciężyła w Memoriale Sławomira Rosłona

Dodano:
garwolin - Emilia Mazek zwyciężyła w  Memoriale Sławomira Rosłona

W Piasecznie odbył się kolejny Memoriał Sławomira Rosłona, który był przez wiele lat cenionym szkoleniowcem „Kondycji” Piaseczno. W biegu na 3000 m świetną formę zademonstrowała nasza najlepsza lekkoatletka - Emilia Mazek.

Emilia Mazek odniosła zdecydowane zwycięstwo na dystansie 3000m, z doskonałym wynikiem 9.52.68 s, co jest nowym rekordem naszego powiatu oraz potwierdzeniem I klasy sportowej. Drugie miejsce zajęła - Eliza Galińska - UKS „Filipides” Piaseczno - 9.55.05s.

Emilia Mazek – co jest dla nas miłą informacją – potwierdziła, że wystartuje na dystansie 10 km w tegorocznej edycji biegu „AVON – kontra  przemoc – biegnij w Garwolinie”.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.