KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Zmarł Tadeusz Żukowski. Pogrzeb jutro

Dodano:
garwolin - Zmarł Tadeusz Żukowski. Pogrzeb jutro

16 maja w wieku 78 lat zmarł Tadeusz Żukowski, wieloletni dyrektor garwolińskiego LO i nauczyciel. Pogrzeb jutro o 9.00.

„Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci wieloletniego Dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie, człowieka wielkiego serca, nauczyciela i wychowawcę wielu pokoleń Ś.P. Tadeusza Żukowskiego pogrążonej w w żalu Rodzinie, Najbliższym oraz wszystkim łączącym się w bólu składamy szczere wyrazy współczucia” – tak brzmią kondolencje starosty garwolińskiego i przewodniczącego rady powiatu Waldemara Trzaskowskiego.

Żale po śmierci Tadeusza Żukowskiego wyrazili też: dyrekcja, nauczyciele, pracownicy i uczniowie garwolińskiego LO.

19 maja o 9.00 w kolegiacie pw. Przemienienia Pańskiego w Garwolinie zostanie odprawiona msza święta pogrzebowa, po czym nastąpi odprowadzenie zmarłego na cmentarz parafialny w Garwolinie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.