KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Policjant po służbie złapał złodzieja

Dodano:
garwolin - Policjant po służbie złapał złodzieja

Czujnością i szybką reakcją wykazał się policjant, który w czasie wolnym od służby zatrzymał sprawcę kradzieży. Dzięki natychmiastowemu działaniu funkcjonariusza złodziej zamiast cieszyć się łupem, poniesie konsekwencje swojego czynu.


Do zdarzenia doszło wczoraj (18.05.) około godziny 19 na terenie jednego z miejskich marketów. W tym czasie policjant z Zespołu do spraw Techniki Kryminalistycznej garwolińskiej komendy robił zakupy w czasie wolnym od służby. W pewnym momencie zauważył mężczyznę, który wziął z półki towar i nie płacąc za niego opuścił sklep. Policjant natychmiast zareagował. Pobiegł za mężczyzną i ujął go poza budynkiem marketu. Sprawcą kradzieży był 34-latek, który został przekazany wezwanemu na miejsce patrolowi interwencyjnemu. Dzięki błyskawicznej i zdecydowanej reakcji policjanta będącego w czasie wolnym od służby sprawca został zatrzymany na gorącym uczynku. Skradzione mienie wartości 200 złotych zostało odzyskane i wróciło na sklepowe półki.

Dalsze czynności w tej sprawie podjęli policjanci z garwolińskiego Zespołu do spraw Wykroczeń. Wniosek o ukaranie 34-latka niebawem trafi do sądu.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.