KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Wypadek w Trojanowie

Dodano:
garwolin - Wypadek w Trojanowie

Dziś około godziny 5.00 na S17 w kierunku Warszawy doszło do wypadku. Na zdjęciach z miejsca zdarzenia widać duży samochód osobowy leżący poza drogą. Na miejsce przyjechały 3 zastępy straży, 2 zespoły ratownictwa medycznego i policja.


Dziś o godzinie 5.10 na S17 w Trojanowie doszło do wypadku. Do zdarzenie przyjechały jednostki: OSP Korytnica, OSP Trojanów i PSP Garwolin oraz 2 zespoły ratownictwa medycznego i policja.

Więcej informacji wkrótce.

REKLAMA:


AKTUALIZACJA 8.44:

Nie potwierdziły się informacje, że wypadek był śmiertelny.
- Dzisiaj o godzinie 5.07 na trasie s17 w Trojanowie w kierunku Warszawy doszło do wypadku drogowego. Na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierującą oplem z niewyjaśnionych na tę chwilę przyczyn zjechała z jezdni do przydrożnego rowu, doprowadzając do dachowania samochodu. Kierująca i pasażer - mieszkańcy powiatu zamojskiego z obrażeniami ciała trafili do szpitala – informuje mł. asp. Małgorzata Pychner z KPP w Garwolinie.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.