Wiadomości z Garwolina

Wypadek na S17 między Puznówką a Lipówkami

Dodano:
garwolin - Wypadek na S17 między Puznówką a Lipówkami

Dziś około godziny 15.00, na S17 między Puznówką a Lipówkami, w kierunku Lublina, doszło do wypadku drogowego. Na miejsce przyjechała straż pożarna, pogotowie i policja. Według relacji świadka, co najmniej jedna osoba trafiła do szpitala.


Więcej informacji wkrótce.

Za zdjęcia dziękujemy Czytelnikowi Andrzejowi.

REKLAMA:


AKTUALIZACJA 23 maja, godz. 8.20

W sobotę po godzinie 15:00 na wysokości m. Puznówka na trasie s17 w kierunku Lublina doszło do zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wykonujących czynności na miejscu wynika, że kierujący fordem 31-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i uderzył w tył renault, którym kierował 33-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego. Kierowca renault z obrażeniami ciała trafił do szpitala - informuje mł. asp. Małgorzata Pychner z KPP w Garwolinie.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 13

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.