Garwolin Sport

ŻTC podsumowuje zawody w Garwolinie

Dodano:
garwolin - ŻTC podsumowuje zawody w Garwolinie

Ponad 200 uczestników stanęło na starcie drugiej odsłony ŻTC BIKE RACE 2022. Rywalizacja odbyła się w Garwolinie.


Zawodnicy rywalizowali na rundzie o długości 27 kilometrów, start i meta zlokalizowane były w Garwolinie przy ul. Kościuszki (przy ul. Olimpijskiej) następnie ul. Staszica, Spacerową i kolejno przez Unin, Goździk, Przykory, Zagórze, Chęciny, Górzno, Reducin i prosto do Garwolina. W Garwolinie wjazd Jana III Sobieskiego i Wiejską do Alei Legionów, gdzie była meta.

Najmłodsze kategorie, a zatem M20 i M30 SUPER PRESTIGE miały do przejechania 108 kilometrów. W niej triumfowali odpowiednio Jakub Nowomiejski ze Stajni Rowerowej Intercars Team oraz Dariusz Kołakowski ze Spica Solutions. W kategorii RED, czyli zawodnik starszych, ale jadących pełnych dystans najlepszy był Volodymyr Klekotsiuk (MAYDAY TEAM). Z kolei wśród pań zwyciężyła Anna Witczak z Zośka Womens Cycling. Szczegółowe wyniki dotyczące zawodów dostępne są na www.ztc.pl w zakładce WYNIKI.

REKLAMA:


– Za nami pierwsze dwa etapy ŻTC BIKE RACE z dobrą frekwencją i wysokim poziomem sportowym. Teraz czeka nas krótka przerwa, a następnie w pierwszy czerwcowy weekend odbędą się kolejne etapy naszego cyklu – mówi dyrektor zawodów, Wojciech Pawelec.

Kolejne zawody z cyklu ŻTC BIKE RACE odbędą się 4 i 5 czerwca, odpowiednio w Rawie Mazowieckiej i Opocznie.

Organizatorem imprezy sportowej jest Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące przyszłych zmagań kolarskich znajdują się pod adresem www.ztc.pl.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 3

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.