Garwolin Sport

Dzień Sportu w przedszkolu Plastuś

Dodano:
garwolin - Dzień Sportu w przedszkolu Plastuś

30 maja 2022 roku odbyło się sportowe wydarzenie: Dzień Sportu z udziałem przedszkolaków z Publicznego Przedszkola nr 8 „Plastuś” w Garwolinie. Tradycją przedszkola jest coroczna organizacja zawodów sportowych w obiektach sportowych Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 w Garwolinie. Celem jest promowanie zdrowego stylu życia i wypracowanie u dzieci postaw prozdrowotnych. Tym razem pogoda nie dopisała i sportowa rywalizacja przeniesiona została do hali sportowej tej szkoły.


- Przedszkole dziękuje Pani dyrektor Ewie Fladze i nauczycielom wychowania fizycznego. Humory dopisywały, a wszystkie dzieci otrzymały piękne medale – mówi dyrektor Anna Lodowska – To nie jedyne atrakcje tego tygodnia– dodaje dyrektor. – Z okazji Dnia Dziecka pracownicy placówki wystawili dwa spektakle teatralne dla naszych dzieciaków.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 13

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.