Wiadomości z Garwolina

Wjechał w kapliczkę w Cyganówce

Dodano:
garwolin - Wjechał w kapliczkę w Cyganówce

Dziś o 6.45 w Cyganówce na DK76, kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w przydrożną kapliczkę.

Na miejsce zdarzenia przyjechały jednostki: PSP Garwolin, OSP Wilga, OSP Trzcianka oraz policja i zespół ratownictwa medycznego.

AKTUALIZACJA 6 czerwca 13.14:
- 32-letni kierowca bmw znajdując się w stanie nietrzeźwości na łuku drogi wypadł z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo i ogrodzenie kapliczki. W organizmie miał ponad promil alkoholu. Trafił do policyjnego aresztu. Na dzisiaj zaplanowane są policyjne czynności z jego udziałem - informuje mł. asp. Małgorzata Pychner z KPP w Garwolinie.

zdjęcia: OSP Wilga

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

bmw i moge wszystko (, #IP 15da725fe8) Odpowiedz

jednego debila mniej na drodze

Nicola Kargul (, #IP a8dfcfa832) Odpowiedz

sam jesteś debil. on jeździ szybko ale bezpiecznie, ma dobre opanowanie auta i nie zamula tak jak ty 50/godzinę.

BMW i mogę wszystko (, #IP bf18087add) Odpowiedz

Szybko i bezpiecznie . Chyba sobie jaja robisz . Przekroczyć prędkość zdarza się kazdemu ale jazda po alko to już debilizm

Jazda (, #IP 012b533dba) Odpowiedz

Pani wójt chyba musi coś z tym zrobić!!!!!!!!