Garwolin Sport

Rywalizowali na boisku w Miętnem

Dodano:
garwolin - Rywalizowali na boisku w Miętnem

Wczoraj na boisku sportowym w Miętnem odbyły się Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek OSP z gminy Garwolin. Wydarzenie połączone z piknikiem dla dzieci przyciągnęło wielu mieszkańców gminy Garwolin i powiatu garwolińskiego.

W ćwiczeniu bojowym najlepiej poradziła sobie OSP z Miętnego. Na drugim miejscu znalazła się OSP z Taluby-Feliksina, a na trzecim OSP Sulbiny. W sztafecie pożarniczej znów strażacy z Miętnego byli najlepsi. Na drugim miejscu znaleźli się strażacy z Sulbin, a na trzecim strażacy z Taluby-Feliksina.

Końcowa klasyfikacja nie mogła się ułożyć inaczej dla gospodarzy. OSP Miętne po dwóch wygranych konkurencjach, zajęła pierwsze miejsce. Na drugim znaleźli się strażacy z Taluby-Feliksina, a na trzecim strażacy z Sulbin.

Sędziujący wydarzenie strażacy z PSP ocenili wysoko umiejętności strażaków -ochotników.

REKLAMA:


Pozostałe miejsca w klasyfikacji generalnej zajęli strażacy z OSP Wola Władysławowska, OSP Ruda Talubska, OSP Wola Rębkowska, OSP Izdebnik, OSP Rębków, i OSP Niecieplin.

W rywalizacji wystartowały też młodzieżowe drużyny pożarnicze: Klasyfikacja końcowa ułożyła się następująco (od najlepszego): OSP Miętne, OSP Taluba-Feliksin, OSP Wola Rębkowska i OSP Sulbiny.

W zawodach wystartowała też żeńska drużyna pożarnicza z Miętnego.

Wczorajsza impreza obfitowała też w wiele innych atrakcji, jak: pokaz ratownictwa technicznego i medycznego OSP Miętne i OSP Sulbiny, liczne atrakcje dla dzieci i potańcówkę z DJ Kacprem.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 197

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.