Wiadomości z Garwolina

Pożar budynku mieszkalnego w Choinach

Dodano:
garwolin - Pożar budynku mieszkalnego w Choinach

Dziś o godzinie 4.00 doszło do pożaru budynku mieszkalnego w Choinach. Do zdarzenia doszło wskutek rozszczelnienia instalacji gazowej przy ścianie budynku.

Na miejsce zdarzenia przyjechały 3 zastępy PSP Garwolin. Wskr Warszawa, 2 zastępy OSP Gocław, OSP Parysów, OSP Borowie, OSP Wola Starogrodzka i OSP Pilawa.

Więcej informacji niebawem.
- Przed godz. 4 w miejscowości Choiny doszło do pożaru skrzynki gazowej zlokalizowanej na elewacji budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Wszystkie osoby zamieszkujące obiekt opuściły go przed przybyciem służb ratunkowych. Działania straży pożarnej w pierwszej fazie, z uwagi na wydobywający się gaz, który ulegał spalaniu i uniemożliwiał prowadzenie akcji gaśniczej wewnątrz, polegały na podaniu prądu wody w obronie na poddasze budynku. Po odłączeniu dopływu gazu przez Pogotowie Gazowe ratownicy zabezpieczeni w sprzęt ochrony dróg oddechowych i linię gaśniczą przystąpili do gaszenia pożaru poddasza. Następnie dokonano częściowej rozbiórki konstrukcji dachu i elewacji oraz dogaszono pogorzelisko. W akcji trwającej trzy godziny udział brały cztery zastępy PSP i sześć zastępów OSP - informuje mł. bryg. Tomasz Biernacki z KP PSP w Garwolinie.

Zdjęcia: OSP Gocław i OSP Pilawa

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 6

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.