Wiadomości z Garwolina

Mężczyzna trafił do więzienia za kradzież, kobieta za alimenty

Dodano:
garwolin - Mężczyzna trafił do więzienia za kradzież, kobieta za alimenty

W ostatnim czasie policjanci zatrzymali dwoje poszukiwanych w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Kobieta trafiła do więziennej celi za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego, mężczyzna za popełnione w przestępstwo kradzieży.


W ubiegłą środę około godz. 17 policjanci z miejscowego posterunku na jednej z ulic Maciejowic rozpoznali kobietę, która była poszukiwana w celu odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. 53-latka została zatrzymana. Kobieta ponad rok spędzi za murami więzienia.

Wczoraj policjanci z Pilawy zatrzymali kolejnego poszukiwanego. Rano złożyli wizytę jednemu z mieszkańców swojego rejonu służbowego. 29-latek poszukiwany był przez wymiar sprawiedliwości, po tym jak sąd orzekł wobec niego karę pozbawienia wolności za przestępstwo kradzieży, którego się dopuścił. Mężczyzna jeszcze tego samego dnia trafił na kilka miesięcy do więziennej celi.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.