KurierGarwoliński.pl

czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Zderzenie aut na Korczaka. Jedna osoba trafiła do szpitala

Dodano:
garwolin - Zderzenie aut na Korczaka. Jedna osoba trafiła do szpitala

Dziś około 9.00 na ul. Korczaka w Garwolinie doszło do zderzenia dwóch pojazdów marki Volvo. Jedna osoba trafiła do szpitala.

- Około godziny 9.00 doszło do zdarzenia drogowego na ulicy Korczaka. Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący volvo v50 włączając się do ruchu z parkingu nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu pojazdowi również marki volvo. W wyniku zdarzenia pierwszy pojazd został zepchnięty na inny zaparkowany. Do szpitala trafiła pasażera z volvov50. Policjanci ustalają szczegóły i okoliczności zdarzenia – informuje mł.asp. Małgorzata Pychner z KPP w Garwolinie.

Za zdjęcie dziękujemy Czytelnikowi

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Dawid (, #IP cb74fcc233) Odpowiedz

Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid tel.579925890