KurierGarwoliński.pl

Rozrywka | Kultura Garwolin

Święto Mleka w Garwolinie

Dodano:
garwolin - Święto Mleka w Garwolinie

26 czerwca na terenach rekreacyjnych Zarzecze w Garwolinie odbędzie się kolejne Święto Mleka. Gwiazdą wieczoru będzie Nowator.

W programie Święta Mleka m.in.: mleczne konkursy z nagrodami, mleczne degustacje, mleczny pokaz iluzji w wykonaniu finalisty Mam Talent, mleczny spektakl Balonowe ZOO, pokaz tańca i gimnastyki i wiele wiele innych atrakcji (więcej na plakacie).

Gwiazdą wieczoru będzie Nowator.Za Wikipedią: „Nowator, właściwie Paweł Lipski[1] (ur. 3 maja 1985 w Opocznie[1]), znany również jako Nowi i NWTR[1] – polski raper, wokalista i autor tekstów, a także muzyk i kompozytor. Absolwent szkoły muzycznej I stopnia w klasie fortepianu[1]. Członek formacji TeOeR. Prowadzi także solową działalność artystyczną. Przez znaczny okres kariery utożsamiany ze sceną muzyki hip-hopowej, równolegle tworzy pod własnym nazwiskiem w stylistyce popowej.„

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.