KurierGarwoliński.pl

Rozrywka | Kultura Garwolin

IRA zagrała na Dniach Garwolina

Dodano:
garwolin - IRA zagrała na Dniach Garwolina

Gwiazdą tegorocznych Dni Garwolina był zespół IRA, który w tym roku świętuje swoje 35-lecie.

Wczoraj na parkingu pod pływalnią Garwolanka, przed garwolińską publicznością zaprezentował się zespół IRA. Kapela w składzie Artur Gadowski (wokal), Piotr Konca (gitara), Sebastian Piekarek (gitara), Wojciech Owczarek (perkusja) i Piotr Sujka (gitara basowa), porwał fanów rocka do wspólnej zabawy.

Mogliśmy usłyszeć wszystkie najbardziej znane hity jak „Nadzieja”, „Wybacz”, „Mój dom”, „Ona jest ze snu” i wiele innych. Gitarzyści zespołu Konca i Piekarek dali się poznać jako bardzo dobrzy wokaliści podczas coverów, które wykonał zespół: „Smells Like Teen Spirit” Nirvany i „Are You Gonna Go My Way” Lennego Kravitza.

IRA działa już 35 lat. Przez ten czas artyści wydali kilkanaście płyt studyjnych, zdobyli wiele nagród i wyróżnień, a przede wszystkim tysiące serc fanów – nie tylko w Polsce.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 170

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Może coś tego i tamtego? Może cuś i ktoś SPRAWdzi (, #IP c66dff4628) Odpowiedz

Ja Grażyna oczekuję informacji czy owa Orzeł oskarżenia jest zatrudniona w ujęciu H2O w Garwolinie.

Dane z BiP (, #IP 0abda668e2) Odpowiedz

Menu użytkownika Status prawny Władze Spółki Obsługa Klienta O nas Taryfy Druki Przetargi 2021-03-23metadane Władze Spółki Zgromadzenie Wspólników Marzena Świeczak - Burmistrz Garwolina Rada Nadzorcza -Teresa Filipowska - Przewodnicząca Rady Nadzorczej -Janina Ewa Orzełowska - Członek Rady Nadzorczej ---Michał Paweł Bożym - Członek Rady Nadzorczej Zarząd Jacek Bronisz - Prezes Zarządu

kasa (, #IP a948ee6863) Odpowiedz

Mieszkańcy chcą wiedzieć ile kasy poszło na ten koncert i polityczną promocję Orzełowskiej przed koncertem

porównując (, #IP 26f8aab57a) Odpowiedz

Porównując inny portal zdjęcia super. Brawo !